UA

ОТП Банк рефінансує кредити українських підприємств, отримані закордоном, на кращих умовах, — В. Мудрий

ОТП Банк рефінансує кредити українських підприємств, отримані закордоном, на кращих умовах, — В. Мудрий

ОТП Банк готовий рефінансувати кредити українських підприємств у закордонних банках на більш вигідних для них умовах. Про це повідомив голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий.

За його словами, ОТП Банк має змогу надавати кредитну підтримку вітчизняним виробникам з експортним потенціалом та стабільним фінансовим станом на кращих умовах, ніж пропонують позичальникам банки закордоном. «Ми готові фінансувати таких позичальників за кращими ставками від діючих в іноземних банках, або на аналогічних умовах. Тож, прагнення українських підприємств користуватися кредитними коштами за європейськими відсотковими ставками вже стали реальністю», — підкреслив банкір.

Так, на минулому тижні ОТП Банк підписав кредитний договір з одним з найбільших українських виробників ПрАТ «ВГП» на суму 4 млн євро з метою рефінансування заборгованості перед банківською групою з Центральної Європи .

«Рефінансування за участю ОТП Банку дозволило підприємству покращити умови фінансування. Цей проект був доволі складним, оскільки довелось координувати дії з іноземним банком для дотримання юридичних вимог обох країн , але для надійних і перевірених клієнтів ми прийматимемо такі індивідуальні рішення і надалі», — зазначив В. Мудрий.

ОТП Банк активно підтримує вітчизняних виробників та має широкий перелік банківських продуктів для бізнесу, що включає кредитування на поповнення обігових коштів та інвестиційне кредитування.

ПрАТ «ВГП» — провідний виробник санітарно-гігієнічної продукції в Україні, відомий під брендом «Ruta». Компанія виробляє туалетний папір, паперові рушники, столові та косметичні серветки, а також носові хустинки. У виробництві паперової продукції використовується сучасне італійське та німецьке обладнання, що дозволяє компанії відповідати найвищим міжнародним стандартам якості.

Сьогодні ПрАТ «ВГП» входить у ТОП-3 компаній з продажу продукції санітарно-гігієнічного призначення в Україні, Молдові та Білорусі. Також продукція підприємства успішно представлена на ринках країн Європи та Азії (Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Латвія, Литва, Естонія та Угорщина, Вірменія, Киргизстан, Туркменістан)

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація