UA

«Депозитна лінія» від ОТП Банку посіла перше місце в рейтингу кращих депозитів для бізнесу

«Депозитна лінія» від ОТП Банку посіла перше місце в рейтингу кращих депозитів для бізнесу

ОТП Банк у черговий раз посів перше місце в категорії «Депозити для бізнесу» від «Простобанк Консалтинг», повідомляється на сайті компанії. За підсумками 2 кварталу 2021 року першість розділили ОТП Банк і його «Депозитна лінія» та Правекс Банк.

Серед переваг «Депозитної лінії» від ОТП Банку – можливість розміщувати необмежену кількість депозитних траншів на різні суми та строки на одному депозитному рахунку та отримувати гарантований прибуток у вигляді відсотків (щомісячно або в кінці строку).

Також ОТП Банк посів третю сходинку рейтингу «Кращі банківські продукти» за 2 квартал 2021 року у категорії кредити готівкою. Перевагами кредитування в ОТП Банку є ухвалення попереднього рішення онлайн протягом 15 хвилин, клієнтові потрібно відвідати відділення лише для того, щоб забрати кошти. Для кредитів до 50 тис. грн потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код, а строк кредитування становить до 84 місяців. Крім того, клієнти ОТП Банку, які користуються послугою кредит готівкою (на суму від 10 тис. грн), можуть взяти участь у розіграші кросовера Volkswagen T-Roc Style 2021.

Компанія «Простобанк Консалтинг» регулярно вивчає пропозиції найбільших українських банків і вже п'ятий рік поспіль складає рейтинги банківських продуктів. Детальніше з результатами рейтингу, а також методикою визначення переможців можна ознайомитися на сайті компанії.

Більш детально з продуктами ОТП Банку «Депозити для бізнесу» і «Кредит готівкою» можна ознайомитися на офіційному сайті банку.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація