UA

ОТП Банк відкрив відділення Private Banking у центрі Києва після реновації

ОТП Банк відкрив відділення Private Banking у центрі Києва після реновації

Урочисте відкриття відділення Private Banking ОТП Банку відбулося 30 серпня п.р. за вулицею Софіївська, 12 у Шевченківському районі Києва. Клієнти оновленого відділення можуть відкривати рахунки в дорогоцінних металах, ставати учасниками інвестиційних фондів КУА «ОТП Капітал» та інвестувати в ОВДП, євробонди, акції іноземних компаній на міжнародних ринках.

«Ми розширюємо наш Private Banking, оскільки фізичне обслуговування і можливість цілодобової комунікації з особистим менеджером – дуже важливі для наших преміальних клієнтів. Вони шукають надійного помічника, який не лише допоможе оперативно розв’язати поточні фінансові питання, а й, наприклад, спрогнозує, куди краще інвестувати кошти, запропонує індивідуальне рішення. Саме так, під час комфортної для клієнта комунікації формується довіра між клієнтом і банком, основа успішного і довгострокового партнерства», — заявив на церемонії відкриття голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий.

Як відзначила керуюча відділенням Алла Фролова, «відділення запропонує клієнтам найвищий рівень сервісу, безпеки й абсолютної конфіденційності. Ми маємо зручне розташування – в самому центрі столиці, і забезпечимо максимальний комфорт».

За словами керівниці Private Banking ОТП Банку Вікторії Мисливої, банк розвиває цей напрям за моделлю швейцарських фінустанов. «У нашої бізнес моделі Private banking – це, перш за все, інвестиційний консалтінг та індивідуальні рішення», – відзначила вона. Так, ОТП Банк наразі є єдиним в Україні банком, що пропонує клієнтам придбання акцій міжнародних компаній, у т.ч. з індексів DJ та S&P500 на міжнародних ринках. «На сьогодні, в умовах зниження майже до 0% процентних ставок за валютними депозитами та підвищення інфляції у США придбання акцій компаній, котировки яких постійно зростають, є кращим капіталовкладенням. Це безперечно буде цікаво клієнтам Софіївського відділення», — повідомила під час заходу В. Мислива.

Сервіси відділень Private Banking мережі ОТП Банк, Україна, було розроблено, ґрунтуючись на багаторічному успішному досвіді Групи ОТП Банк у Центральній та Східній Європі з надання послуг Private Banking та Wealth Management.

Private Banking ОТП Банку був відзначений численними нагородами. Так, згідно з престижним міжнародним рейтингом Global Private Banking Awards, який щорічно проводить авторитетне видання The Banker у Лондоні, його було визнано кращим у номінації «Best Private Banking in Ukraine». Сервіс отримав відзнаки в номінаціях Mass Affluent, Super Affluent і Ultra HNW рейтингу Euromoney у 2021 році, а також здобув першість у номінації «Преміальний банкінг» у рейтингу «50 провідних банків України» від Financial Club.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація