UA

ОТП Банк профінансував Львівську ізоляторну компанію на суму 5,2 млн євро

ОТП Банк встановив Львівській ізоляторній компанії (ЛІК) кредитний ліміт на суму 5,2 млн євро.

Як повідомила директор департаменту корпоративних продажів ОТП Банку Ольга Волкова, фінансування надано у формі інвестиційного кредиту строком на п’ять років на модернізацію скловареної печі львівського виробника скляних ізоляторів. В проєкті використані документарні інструменти, а для реалізації угоди були задіяні три банки ОТП Групи.

За словами О.Волкової, «структурування цієї угоди було доволі складним, оскільки у ній були задіяні три банки ОТП Групи, низка документарних інструментів та кредит одночасно. ОТП Банк в черговий раз продемонстрував готовність запропонувати ринку вирішення нестандартних задач клієнтів».

Львівська ізоляторна компанія – найбільший в Європі та єдиний в Україні великий виробник високовольтних iзоляторiв iз загартованого скла, який експортує свою продукцію у 30 країн світу.

ЛІК виготовляє 12 типiв пiдвiсних та штирьових iзоляторiв із електромеханiчною мiцнiстю вiд 40 до 400 кН рiзної форми та призначення. Виробництво iзоляторiв здiйснюється iз урахуванням передових технологiй, нових досягнень науки та технiки в галузi матерiалознавства i енергетики, з використанням розробок науково-дослiдних iнститутiв Львова, Києва та Науково-дослiдного iнституту високих напруг (НДIВН).

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація