UA

Клієнти ОТП Банку мають можливість виграти 25 тис. грн за оплату товарів онлайн-супермаркету Cooker карткою Mastercard

Клієнти ОТП Банку мають можливість виграти 25 тис. грн за оплату товарів онлайн-супермаркету Cooker карткою Mastercard

Клієнти ОТП Банку – держателі карток Mastercard мають можливість взяти участь у розіграші 25 тис. грн за оплату товарів онлайн-супермаркету Cooker карткою Mastercard.

Для того, щоб скористатися пропозицією, потрібно здійснити замовлення товарів на сайті cooker.ua і оплатити обрані позиції карткою Mastercard на суму від 250 грн. Клієнти, які виконають ці умови, автоматично беруть участь у розіграші чотирьох призів у вигляді 25 тис. грн на бонусний рахунок.

Акція діє з 01.09.2021 р. по 30.09.2021 р. включно в зоні покриття сервісу Cooker.

Деталі можна дізнатися на mastercard.ua та cooker.ua.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація