UA

Low-code команди ОТП Банку презентували результати своєї роботи у рамках Creatio Demo Day

Наприкінці серпня у конференц-залі Terrasoft відбувся закритий захід «OTP Bank Creatio Demo Day», який було організовано за підтримки правління ОТП Банку та за участю експертів Terrasoft. Метою першої зустрічі в новому форматі стала презентація реалізованої функціональності на платформі Creatio та отриманих бізнес-результатів, які були досягнуті low-code командами банку.

ОТП Банк, визнаний лідер фінансового сектору України, з 2017 року використовує low-code платформу Creatio від Terrasoft для автоматизації своїх бізнес-процесів. Сьогодні з функціональністю Creatio щодня працюють понад 700 співробітників банку: на єдиній платформі автоматизовані процеси корпоративної та роздрібної бізнес-лінії, процеси видачі кредитів, ризик-менеджменту та інші напрямки роботи банку. При цьому 100% завдань з налаштування і запуску нової функціональності виконуються внутрішніми командами, без залучення зовнішніх ресурсів.

Завдяки роботі на стику IT та бізнесу, технології low-code/no-code стають драйвером цифрової трансформації — за прогнозами аналітиків Gartner, до 2023 року більше 50% середніх і великих компаній впровадять low-code платформу як одну зі своїх стратегічних програмних платформ. Знаючи ці перспективи, ОТП Банк першим на ринку України трансформував підхід до автоматизації процесів і створення необхідних банку IT-рішень, передавши більшість завдань з автоматизації в руки бізнес-підрозділів.

Літній захід «OTP Bank Creatio Demo Day», у якому взяли участь low-code команди та керівництво банку, а також представники вендору, було присвячено найбільш інноваційним і результативним рішенням на платформі Creatio. Лідери проєктів презентували понад 10 рішень, які за підсумками зустрічі отримали нагороди у різних номінаціях.

У заході взяли участь Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку, а також Лілія Лазепко, член правління. «У своїх проєктах low-code команди банку керуються принципом синергії — бізнес-аналітики за допомогою користувацьких інструментів Creatio швидко створюють і модифікують потрібну функціональність, у той час як розробники вирішують інтеграційні завдання і більш складні технологічні питання. Використання такого підходу дозволяє значно прискорити реалізацію нових бізнес-ідей, скоротивши при цьому навантаження на IT-фахівців, — зазначила Лілія Лазепко. — Це однозначно виграшна стратегія, і ми й надалі посилюватимемо цей напрям. І, звичайно ж, будемо активно підтримувати ініціативи low-code команд, адже це основа успішної цифрової трансформації банку».

У межах зустрічі Іван Малафєєв, Chief Product Officer Terrasoft, розповів про тенденції розвитку світового low-code ринку і стратегію розвитку платформи та продуктів Creatio на найближче півріччя. На завершення учасники змогли у неформальній атмосфері поспілкуватися з лідерами R&D Terrasoft, обмінятися ідеями та зворотним зв’язком.

«Ми дуже раді приймати таких гостей! З командою ОТП Банку ми співпрацюємо вже давно і дуже надихаємося результатами, які команди досягають за допомогою low-code/no-code технологій Creatio, — прокоментував Сергій Ломака, директор по роботі з ключовими клієнтами Terrasoft. — Упевнений, 2021 рік стане для клієнта ще однією значущою віхою на шляху побудови low-code банку. А ми зі свого боку — а це R&D, технічна підтримка, Customer Success, всі в компанії — зробимо усе можливе, щоб кожен наш клієнт міг створювати й змінювати функціональність Creatio за лічені дні, години чи навіть хвилини».

Terrasoft Ukraine — провідний виробник корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих та середніх компаній з усього світу оптимізовувати й прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу та операційні процеси організації. Terrasoft Ukraine входить до міжнародної групи компаній Creatio, штат якої налічує 600+ співробітників, а клієнти представлені в 110+ країнах світу. За оцінками Gartner і Forrester, програмні продукти Creatio займають провідні позиції на різних ІТ-ринках. Детальніше: https://www.terrasoft.ua/.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація