UA

ОТП Банк знижує розмір процентної ставки за овердрафтом «Гостинний»

ОТП Банк знижує розмір процентної ставки за овердрафтом «Гостинний»

З 15 вересня ОТП Банк знижує розмір процентної ставки для діючих та нових клієнтів за продуктом овердрафт «Гостинний» з 15,9% до 14,9% річних. Також ОТП Банк переглянув умови визначення суми ліміту овердрафту та спростив умови його відкриття для нових клієнтів.

Як зазначила директор департаменту корпоративних продуктів та сервісу Тетяна Матійко, «банк дослухається до потреб та побажань клієнтів, тож було прийнято рішення при зниження ставки і покращення умов розрахунку суми ліміту. Натомість незмінними залишилися швидка та легка процедура оформлення овердрафту, відсутність застави, поруки та комісії за оформлення».

Овердрафт «Гостинний» – продукт для нових та діючих клієнтів МСБ з річними продажами від 1,5 млн грн до 100 млн грн. У межах цього продукту клієнти можуть отримати короткострокове фінансування до 2,5 млн грн, за якого клієнт-юрособа має можливість здійснювати оплату понад залишок коштів на поточному рахунку.

Серед основних переваг овердрафту «Гостинний» – прийняття рішення про надання кредиту протягом трьох днів, відсутність комісії за встановлення ліміту овердрафту, можливість отримання кредиту новими клієнтами до переводу надходжень з іншого банку, гнучкість у перегляді та збільшенні лімітів, відсутність застави і поручительства.

«Ми розглядаємо овердрафт «Гостинний» не як класичне фінансування оборотного капіталу, а як додатковий сервіс для наших клієнтів у межах розрахунково-касового обслуговування, що завжди дозволить вирішити питання своєчасності розрахунків при недостатності коштів», – підкреслила Т.Матійко.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація