UA

ОТП Банк запровадив можливість для корпоративних клієнтів відкривати депозити онлайн

ОТП Банк запровадив можливість для корпоративних клієнтів відкривати депозити онлайн

З вересня в системі клієнт-банку «Click OTPay» для корпоративних клієнтів з’явився новий сервіс – можливість відкривати «Депозитну лінію» онлайн.

Для цього клієнт в особистому кабінеті має створити заявку на відкриття «Депозитної лінії», отримати сформовану системою додаткову угоду та підписати її цифровим підписом. При оформленні депозитного продукту онлайн встановлюватиметься підвищена ставка: на термін 2 місяці – 6,5% річних, від 3 місяців – 6,75% річних.

За словами директора департаменту корпоративних продуктів та сервісу ОТП Банку Тетяни Матійко, «можливість здійснювати операції дистанційно є нині дуже важливою для багатьох наших клієнтів. А оскільки ми цінуємо їхній час та дбаємо про їхнє здоров’я, то вирішили зробити функцію відкриття «Депозитної лінії» доступною в «Click OTPay», без необхідності відвідування відділення. Також для нас важливо, що усе paperless. Тому клієнт отримає підвищену ставку, адже проведення операцій онлайн вигідно також і для банку».

«Депозитна лінія» від ОТП Банку є одним із найбільш популярних продуктів серед корпоративних клієнтів банку, і неодноразово посідала першість у рейтингах компанії «Простобанк Консалтинг». Серед переваг «Депозитної лінії» – можливість розміщувати необмежену кількість депозитних траншів на різні суми та строки на одному депозитному рахунку та отримувати гарантований прибуток у вигляді відсотків (щомісячно або в кінці строку).

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація