UA

Клієнти ОТП Банку інвестували в цінні папери міжнародних компаній 1 млн. дол. США з початку вересня п.р.

Клієнти ОТП Банку інвестували в цінні папери міжнародних компаній 1 млн. дол. США  з початку вересня п.р.
ОТП Банк придбав на міжнародних біржах корпоративні цінні папери для своїх клієнтів на суму 1 млн дол. США за перші два тижні з моменту впровадження цієї послуги. Про це повідомила начальник управління приватного банкінгу ОТП Банку Вікторія Мислива.

За її словами, на даний час банк спостерігає високу зацікавленість з боку діючих і потенційних клієнтів, багато з яких вже мають досвід інвестування у цінні папери через іноземних брокерів. «Наша перевага у тому, що ОТП Банк є частиною потужної фінансової групи. Угоди укладаються у законодавчому полі, через OTP Bank Hungary. Спеціально для таких операцій ми розробили конкурентну тарифну пропозицію», — зазначила керівник Private Banking.

Етапи інвестування є доволі простими та швидкими. На початку, згідно з вимогами Mifid, представники Private Banking проводять категоризацію клієнта, тобто відносять його до професійного інвестора або не професійного. Залежно від результату для клієнта проводять консультацію і визначають об'єкт інвестування. Після цього відбувається отримання Е-ліміту НБУ. «Щойно пройдено ці два етапи, казначейство проводить операцію купівлі, яка триває лічені секунди», — підкреслила В.Мислива.

«У будь-якому разі слід розуміти, що ринок акцій відрізняється від уже звичного ринку державних облігацій, де дохід зафіксовано і отримання інвестованих коштів гарантовано державою. Але стратегія інвестування у корпоративні папери міжнародних компаній дає значні переваги у довгостроковому періоді», — наголосила вона. На думку начальника управління приватного банкінгу ОТП Банку, на сьогодні вкладення у міжнародні папери, напевно, є кращим інструментом збереження валютних ресурсів, особливо за умови зниження локальних ставок за валютними депозитами до 0,1% річних.

ОТП Банк є наразі єдиним в Україні банком, який реалізував можливість виходу клієнтів на світові торговельні майданчики з метою придбання або продажу будь-яких акцій, що обертаються на біржах США, Англії, Німеччини, Швейцарії, інших країн.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація