UA

ОТП Банк виступив золотим спонсором VIII Форуму власників і керівників медичних клінік

ОТП Банк за підтримки платіжної системи Mastercard виступив золотим спонсором VIII Форуму власників і керівників медичних клінік, який відбувся 14 вересня у Одесі. Під час заходу учасники обговорювали, як реагувати медичному бізнесу на виклики пандемії Covid-19, досліджували найбільш ефективні стратегії та нові формати роботи у цій сфері. У Форумі взяли участь експерти медичного ринку, фахівці в галузі маркетингу, PR та комунікацій, корпоративного навчання, представники державного сектору, загалом майже 250 учасників.

«ОТП Банк – за розвиток сучасної медицини у країні, а щоб передові світові практики впроваджувалися максимально ефективно та швидко, ми готові розповісти про основні й унікальні можливості банківської системи загалом і ОТП Банку зокрема. Так, банк пропонує можливість інвестицій у цінні папери іноземних компаній, виступаючи інвестиційним брокером для клієнтів Private banking», – розповіла під час Форуму начальник управління приватного банкінгу ОТП Банку Вікторія Мислива. За її словами, пандемія Covid-19 і спричинені нею виклики сприяють зацікавленості в інвестиціях та нарощуванні капіталу, оскільки на сьогодні саме міжнародні папери допомагають ефективно та надійно зберігати валютні ресурси. «Депозитні валютні ставки стають мінімальними, а от ціни на акції, навпаки, зростають. Наприклад, з 2017 року індекс S&P 500 зріс майже у 2 рази», – підкреслила В.Мислива.

Як відзначила у своєму виступі на Форумі керівник проєктів з Premium Banking Гаяне Саргсян, «ніколи не можна потрапляти у залежність від єдиного джерела доходу, особливо, коли мова йде про бізнес. ОТП Банк пропонує клієнтам чимало варіантів диверсифікації, зокрема, ми дослідили останні тенденції на ринку нерухомості, за нашими спостереженнями, зараз – найкращий час, аби вкладати кошти в іпотеку, адже ціни на нерухомість лише зростають, а от кредитні ставки нині є мінімальними. Крім того, рівень наших фахівців дозволяє оформлювати іпотеку максимально швидко, зручно і без стресу: попереднє рішення ухвалюємо протягом 15 хвилин, також можемо надати консультації вашим рідним та навіть порекомендувати надійного партнера-рієлтора».

Форум власників та керівників приватних медичних клінік було засновано у 2014 році доктором медичних наук, професором, керівником кількох приватних клінік Ярославом Заблоцьким. На сьогодні це єдина професійна спеціалізована подія в Україні та Східній Європі.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація