UA

ОТП Банк оновив умови двох тарифних пакетів для юридичних осіб та приватних підприємців

З жовтня ОТП Банк скасовує для клієнтів – юридичних осіб та приватних підприємців оплату за ведення рахунку і користування тарифними пакетами «Комфортний – для малого бізнесу» та «Вигідний +».

Оновлення умов тарифних пакетів відбудеться автоматично, без необхідності подання заяв чи додаткових документів від клієнтів. Єдина вимога для скасування комісії – середньомісячний залишок на одному з поточних рахунків у національній валюті не менше 150 000 гривень.

«Для наших клієнтів ми надаємо як якісний сервіс і надійність банку з іноземним капіталом, так і програми лояльності та приємні бонуси, приділяючи особливу увагу малому та середньому бізнесу. Тепер ми пропонуємо ще більш лояльні умови, аби наші клієнти отримали оптимальні тарифні пакети», – розповіла директор департаменту корпоративних продуктів та сервісу ОТП Банку Тетяна Матійко.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація