UA

ОТП Банк та Mastercard стали генеральними партнерами фіналу змагань за Кубок України з гольфу

ОТП Банк та Mastercard стали генеральними партнерами фіналу змагань за Кубок України з гольфу

Фінал змагань за Кубок України з гольфу 2021 року, який проводила Всеукраїнська федерація гольфу за партнерської підтримки Private banking ОТП Банку та Mastercard, завершився цими вихідними.

Підсумкові ігри тривали протягом трьох днів у ГК Козин. Під час спортивного заходу для клієнтів Private banking ОТП Банку було проведено професійні гольф-уроки.

На урочисту церемонію привітання фіналістів завітав олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон світу і Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк, який вручив кубок переможцям серед чоловіків та жінок.

«Це була масштабна яскрава подія, яка підбила підсумок тривалих і захоплюючих цьогорічних змагань. Ми є партнерами Федерації, оскільки маємо схожі цінності та місії – підтримуємо розвиток гольфу в Україні. А також – ми змінюємо сприйняття наших послуг партнерами та клієнтами. Так, якщо Федерація гольфу популяризує цей вишуканий вид спорту та робить його більш доступним, формує лояльність до нього у нового покоління, то ОТП Банк, наприклад, змінює сприйняття українцями інвестиційних програм на світових біржах. У багатьох речах ми є першими у своїх галузях», – розповіла Вікторія Мислива, керівник напрямку Private Banking ОТП Банку.

Нагадаємо, ОТП Банк спільно з Mastercard стали генеральними партнерами Кубку України з гольфу, що складався з чотирьох відбіркових етапів та підсумкових триденних змагань.

Партнерська підтримка фіналу є частиною Меморандуму про співпрацю між Private banking ОТП Банку з Всеукраїнською федерацією гольфу, який було підписано у серпні 2020 року.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація