UA

ОТП Банк отримав нагороду за розширення лінійки нових інструментів на ринках капіталу України

ОТП Банк отримав нагороду за розширення лінійки нових інструментів на ринках капіталу України

Національний депозитарій України спільно з ПАТ «Розрахунковий центр» і Професійною асоціацією учасників ринків капіталу та деривативів нагородили ОТП Банк відзнакою «За розширення лінійки нових інструментів на ринках капіталу України», а директору департаменту казначейства і фінансових ринків ОТП Банку Антону Коваленку вручили особистий диплом «За активну участь у створенні нових продуктів для учасників ринку капіталу України».

Відзнаки було вручено днями під час заходу «Конференція ринків капіталу України: Перспективи та реалії в сучасному цифровому світі», учасники якої обговорювали готовність законодавчої бази для стимулювання розвитку інновацій, хмарні технології для ринків капіталу, нові інструменти та ринкові продукти, подолання обмежень з допуску та обігу іноземних цінних паперів тощо.

«Команда Глобальних ринків ОТП Банку займає активну позицію не тільки в питаннях розробки фінансових продуктів для клієнтів банку, а й сприяє появі нових для українського ринку капіталів продуктів. За останній рік за нашої активної участі на ринку України з'явився такий продукт, як РЕПО з Центральним контрагентом. Ми розуміємо, що для глобальних ринків це давно не новий продукт, проте в Україні його не було», – зазначив директор департаменту казначейства ОТП Банку.

За його словами, розуміючи важливість такого продукту для розвитку локального ринку цінних паперів, команда ОТП Банку разом з іншими учасниками ринку капіталу України сформували ініціативну групу, яка працювала над необхідними технічними та регулюючими змінами.
А.Коваленко підкреслив, що необхідною умовою розвитку ринкових капіталів є наявність інвесторів, у тому числі роздрібних. У той же час, наголосив банкір, локальний ринок не може запропонувати українцям достатню кількість якісних інструментів: «Враховуючи це були запропоновані зміни до законодавства України, які дозволять українським інвестиційним фірмам виконувати замовлення клієнтів на глобальних ринках».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація