UA

Чистий прибуток ОТП Банку за ІІ квартал п.р. склав 655,6 млн грн

Чистий прибуток ОТП Банку за другий квартал 2021 р. склав 655,6 млн грн, що на 16,4 млн грн (3%) більше, ніж за перший квартал п.р., повідомляє прес-служба банку з посиланням на відділ фінансової звітності банку.

Чистий процентний дохід при цьому підвищився більш ніж на 10% та становив 1,117 млрд грн проти 1 млрд грн у першому кварталі та 827,7 млн грн за аналогічний період 2020 р. Чистий комісійний дохід банку зріс на 8% до 323,4 млн грн проти майже 300 млн грн у першому кварталі і майже 260 млн грн рік тому.

Збільшення чистого процентного доходу було, зокрема, пов'язано із суттєвим зростанням кредитного портфелю банку, приріст якого за другий квартал становив 3,8 млрд грн (12%), тоді як за перші три місяці 2021 р. він збільшився на 600 млн грн (2%) . У результаті загальний кредитний портфель ОТП Банку станом на 30.06.2021 р. становив 35,7 млрд грн порівняно з 32 млрд грн у першому кварталі п.р. Такий приріст було здебільшого забезпечено за рахунок нарощення кредитного портфелю юридичним особам, що збільшився на понад 3,5 млрд грн та перевищив 25 млрд грн, фізичних осіб — на 260 млн грн до майже 10 млрд грн.

Сукупні активи ОТП Банку становлять більше 60 млрд грн, регулятивний капітал – 8,7 млрд грн, коефіцієнт адекватності капіталу склав 21,87%.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація