UA

Відділення «Подільське» в м. Київ змінює адресу

Відділення «Подільське» в м. Київ змінює адресу: з 18 жовтня 2021 року воно здійснюватиме обслуговування клієнтів у новому приміщенні по вул. Верхній Вал, 24.

Останній день роботи відділення за старою адресою (вул. Костянтинівська, 15) – 13 жовтня до 13.00.

Як відзначив Олег Клименко, член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку, «ми продовжуємо оновлювати мережу банківських відділень відповідно до стандартів OTP Group. Нове приміщення має максимальний рівень безпеки та комфорту, воно більше за площею і зі зручним розташуванням – у історичному центрі столиці. Як і скрізь у нашій мережі тут встановлено сучасний банкомат із функцією зняття готівки за допомогою мобільних пристроїв, до послуг наших клієнтів – професійні менеджери та весь спектр банківських послуг європейського рівня».

З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення «Подільське» в м. Київ за телефоном: 8 (044) 495 06 92. Довідковий центр Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація