UA

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в озвученні мультфільму

Клієнти ОТП Банку можуть взяти участь в озвученні мультфільму

Клієнти ОТП Банку – держателі карток Mastercard мають можливість спробувати себе в ролі актора озвучення – попрацювати разом із Ксенією Мішиною в професійній студії звукозапису над адаптацією нового мультфільму.

Для того, щоб взяти участь у акції, потрібно зареєструватися на bilshe.mastercard.ua, розраховуватися карткою Mastercard при здійсненні покупок і накопичувати бали, аби обміняти їх на участь у розіграші – що більше списань, то вищі шанси на виграш.

Пропозиція дійсна з 01.10.21 по 30.11.21.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація