UA

Футбольна команда OTP Group завоювала Суперкубок Банківської футзальної ліги

Футбольна команда OTP Group завоювала Суперкубок Банківської футзальної ліги

Днями футбольна команда OTP Group (OBU, OTP Leasing) завоювала Суперкубок Банківської футзальної ліги (БФЛ).

На полі їй протистояв віце-чемпіон попереднього сезону, команда «Альфа Банк», яка під час матчу двічі вирівнювала рахунок, але за підсумком програла з рахунком 4:2.

У змаганнях OTP Group здобула ще один трофей – капітан команди Олег Серімак, провідний експерт сектору з оцінки заставного майна, став найкращим гравцем цього матчу.   

За правилами, за Суперкубок мали змагатися переможець Чемпіонату БФЛ сезону 2020-2021 і володар Кубку сезону 2020-2021. Але оскільки у обох цих турнірах переможцем була OTP Group, у матчі за Суперкубок вона змагалася із командою, що посіла друга місце у Чемпіонаті 2020-2021 – «Альфа Банк».

Нагадаємо, з матчу за Суперкубок стартував новий сезон Банківської футзальної ліги 2021-2022. «Ми розпочинаємо новий сезон з надією повторення золотого хет-трику, першого за всю 15-річну футбольну історію ОТП Банку. Пишаюся командою», – заявив після перемоги капітан команди OTP Group Олег Серімак.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація