UA

Private Banking ОТП Банку визнаний кращим в Україні, — рейтинг Global Private Banking Awards 2021

Private Banking ОТП Банку визнаний кращим в Україні, — рейтинг Global Private Banking Awards 2021

Private Banking ОТП Банку отримав нагороду як лідер у номінації «Кращий Private Bank в Україні» («Best Private Bank in Ukraine») у престижному міжнародному рейтингу Global Private Banking Awards 2021, який щорічно проводить у Лондоні авторитетне видання The Banker і Professional Wealth Management, що входять до медіа-групи Financial Times.

Також Global Private Banking Awards визнав Private Banking ОТП Банку кращим в Угорщині.

Як прокоментувала перемогу в номінації Вікторія Мислива, керівник напряму Private Banking ОТП Банку, «такий рівень нагороди – це свідчення надвисоких стандартів якості, яких ми завжди дотримуємося у своїй роботі. Команда OTП Private Banking – справжні професіонали своєї справи. Ми пишаємося, що зробили вагомий внесок у розвиток Private Banking в Україні. Упевнена – ОТП Банк перейшов на новий рівень і водночас зберіг раніше створені цінності».

«Банк пропонує клієнтам найширший спектр послуг, у тому числі й унікальних сьогодні для українського ринку. Наші клієнти мають можливість відкривати рахунки в дорогоцінних металах, ставати учасниками інвестиційних фондів КУА «ОТП Капітал», інвестувати в ОВДП і євробонди, отримувати консультації щодо відкриття рахунків за кордоном», – зазначила вона.

«Крім того, ОТП Банк на сьогодні єдиний в Україні пропонує клієнтам брокерські послуги з придбання та продажу цінних паперів, що обертаються на міжнародних фондових біржах США, Англії, Німеччини, Швейцарії, інших країн. Звісно, це викликає велике зацікавлення у клієнтів, які відкривають для себе нові інвестиційні інструменти. Тож інвестиційний банкінг – це наша ринкова сила та перевага перед конкурентами», – підкреслила В.Мислива.

Також, за її словами, приналежність банку до міжнародної банківської групи забезпечує клієнтам додаткові гарантії надійності й стабільності.

За інформацією OTP Group, завдяки інтеграції інвестиційних послуг та послуг приватного банкінгу вона планує за 3 роки увійти в трійку лідерів за інвестиційним банкінгом у регіоні Центральної та Східної Європи. Загалом відділення Private Banking OTP Group обслуговують 73 тис. клієнтів у 11 країнах, і керують клієнтськими активами у розмірі понад 9 млрд євро.

Міжнародні та українські експерти вже неодноразово високо оцінили досягнення Private Banking в Україні за впровадження інноваційних підходів та реалізацію актуальних рішень для клієнтів цього сегменту.

Зокрема, Private Banking ОТП Банку вже отримував першість у рейтингу Global Private Banking Awards у 2018 та 2019 роках. Також в 2021 році Euromoney визнав ОТП Банк однією із кращих фінансових інституцій України у категорії «Робота з клієнтами Super Affluent і Ultra HNW» та «Інвестиційний менеджмент», а 2020 року Private Banking ОТП Банку було визнано кращим у межах Financial Club Awards.

Більш детальну інформацію про Private Banking ОТП Банку можна дізнатися на сайті.Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація