UA

У Головному офісі ОТП Банку відбувся День донора

У Головному офісі ОТП Банку відбувся День донора

Днями ОТП Банк провів День донора для своїх працівників.

Виїзна бригада медиків Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова завітала до Головного офісу банку. Здача крові відбувалася з дотриманням усіх карантинних вимог, а організовувати захід лікарям допомагали волонтери ГО «Агенти крові». Загалом до Дня донора долучилися більше 30 працівників.

Як відзначила лікар-трансфузіолог Інституту Амосова Альона Мига під час Дня донора, «потреби у донорській крові навіть під час карантинів нікуди не зникають, а в умовах червоної зони тільки підвищуються. Адже кількість штатних донорів, які можуть приїхати до служби крові, за таких ситуацій суттєво скорочується, у т.ч., через сезонні застуди».

По завершенню акції медики вручили подяку ОТП Банку, а волонтери подарували ексклюзивний авторський плакат. Крім того, усі працівники, що стали донорами, отримали спеціальні значки – піни у вигляді клітин крові чи бактерій. Загалом у колекції «Агентів крові» 17 різних видів значків, які неможливо придбати, зате можна одержати за донацію.Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова є центром, який займається лікуванням дітей та дорослих з усіх регіонів країни, та щорічно проводить більше 7 тис. операцій на рік. Також за інформацією Інституту, близько 650 дітей щорічно переносять операції на відкритому серці. Для проведення операції на серці дитини необхідна кров від 4-5 донорів, а на серці дорослого – від 7 до 10.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація