UA

ОТП Банк у десятці лідерів рейтингу digital банків

ОТП Банк у десятці лідерів рейтингу digital банків

ОТП Банк у десятці українських комерційних банків за темпами діджиталізації за перше півріччя 2021 року. Відповідний рейтинг опублікував у жовтні журнал Banker.ua, спираючись на офіційні джерела та відкриту інформацію.

Загалом у рейтингу було представлено 21 комерційний український банк і чотири державних банки. Державні та комерційні банки аналізувалися окремо.

Рейтинг складається з чотирьох основних розділів – популярність бренду банку в мережі інтернет, рівень відвідуваності сайтів, кількість підписників у соцмережах і завантажень мобільних додатків (App Store та Google Play). В усіх чотирьох категоріях ОТП Банк у десятці комерційних банків, які демонструють найвищий ступінь активності в інтернеті та рівень опанування сучасними технологічними інструментами. Найінтенсивнішу динаміку росту, порівняно з попереднім рейтингом Banker.ua, ОТП Банк має у категорії кількість підписників у соціальних мережах. Враховувалася кількість підписників у Facebook, Instagram та Telegram.

У категорії найпопулярніших мобільних додатків від ОТП Банку було представлено інтернет-банкінг OTP Smart. Цей розділ враховує кількість оцінок користувачів і середню оцінку додатку, а також число завантажень (цей параметр стосується Google Play) і місце додатку серед усіх банківських застосунків у категорії «Фінанси». За цими показниками OTP Smart також серед десяти найпопулярніших банківських додатків України.

«OTP Smart – це просте управління власними коштами, максимально дружній інтерфейс, і звісно, доступ до фінансових операцій з будь-якої точки світу. А нещодавно ми розширили перелік його можливостей. Зокрема, клієнти - фізичні особи-резиденти отримали змогу відправляти Swift-перекази за межі України з підтверджуючими документами», – розповів начальник відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку Юрій Пономаренко.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація