UA

Майстер-клас із фінансової грамотності для дітей відбувся у відділенні ОТП Банку у Києві

Майстер-клас із фінансової грамотності для дітей відбувся у відділенні ОТП Банку у Києві

Учні бізнес-школи для дітей "Miniboss" завітали днями на екскурсію до Подільського відділення ОТП Банку, що розташовано у м. Києві по вул. Верхній Вал, 24.

Протягом години керуюча відділенням Наталія Шведова разом із менеджерами та викладачем бізнес-школи проводили екскурсію для маленьких гостей. Зокрема, діти ознайомилися з принципами роботи банкомату, навчилися користуватися сервісом електронна черга, особисто поспілкувалися з менеджерами відділення, а також завітали до кімнати касового обслуговування, де їм продемонстрували перерахунок різних валют. На прохання одного з маленьких відвідувачів до машини навіть вклали іграшкову купюру євро, тож діти могли побачити, як відсортовуються несправжні банкноти.

Крім того, дітям у форматі вікторини розповіли про історію і сьогодення ОТП банку, головні банківські продукти, а також поговорили про цінність часу для підприємців.

«Діти найкраще сприймають інформацію, коли можуть безпосередньо доторкнутися до предмету вивчення. У нашому випадку, вони власноруч займали електронну чергу, особисто сиділи за клієнтськими кріслами. Те, що ми закладаємо в малюках сьогодні, вони понесуть у завтра, тому дуже важливо навчати їх фінансової грамотності вже змалечку. І ми раді, що можемо долучитися до такої потрібної справи», – розповіла Наталія Шведова.

По завершенню екскурсії діти отримали подарунки від ОТП Банку.

ОТП Банк як соціально відповідальна компанія вже кілька років поспіль проводить заходи, що спрямовані на формування фінансової грамотності у дітей. Навчання організовується у різних форматах: екскурсій, бізнес-ігор під час партнерських заходів, майстер-класів тощо.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація