UA

Два представники банківської групи ОТП в Україні отримали престижну премію ім. Андраша Фея

Два представники банківської групи ОТП в Україні отримали престижну премію ім. Андраша Фея

Член правління з операційної діяльності та ІT ОТП Банку Лілія Лазепко та генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин стали лауреатами престижної премії імені Андраша Фея на знак визнання вагомих результатів керованих ними бізнес-напрямків та успішного ведення бізнесу.

Безпрецедентним стало те, що нагороду отримали одразу два номінанти з однієї країни. Нагородження провів особисто президент OTP Group д-р Шандор Чаньї.

Своїх колег із перемогою привітав голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий: «Ваші досягнення та результати є взірцем для банкірів з інших країн та конкурентів на ринку. Пишаємося вами, ви найкращі».

Нагороду ім. Андраша Фея засновано в 1984 році OTP Bank Plc. і названо на честь відомого угорського реформатора, бізнесмена, письменника, який заснував Перший Національний Ощадний Банк Пешта, що розпочав роботу в 1840 році й став фінансовою установою, якою могли користуватися бідні верстви населення. Завдяки зусиллям Фея банк почав приносити прибутки і став взірцем для інших установ 19 ст. У середині 20 ст. спадкоємцем Першого Національного Ощадного Банку Пешта став OTP Bank.


Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація