UA

ОТП Банк подовжив регламент прийняття заяв на купівлю валюти юридичними особами

ОТП Банк подовжив регламент прийняття заяв на купівлю валюти юридичними особами

ОТП Банк змінив регламент прийняття заяв на купівлю іноземної валюти юридичними особами, тепер такі заяви приймаються до 14:30. Отримати валюту можна у день подання заяви.

«Юридичні особи будуть менш обмежені в термінах подачі заяв на купівлю валюти, на тарифах такі зміни не відобразяться», - розповіла Тетяна Матійко, директор департаменту корпоративних продуктів та сервісу. За її словами, такий подовжений регламент існує тільки в ОТП Банку, і він діє вже сьогодні.

Нагадаємо, з 20 серпня ОТП Банк змінив регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та приватних підприємців (крім продажу на умовах «сьогодні.терміново»). Якщо раніше такі заяви приймалися до 11:30 для здійснення продажу у той же день, то від 20 серпня їх можна подавати до 17:30 та за рахунок часткової автоматизації їх обробки – ще швидше отримати гривню на поточний рахунок.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація