UA

В OTP Smart запроваджено зміни щодо валютообмінних операцій та SWIFT-платежів у EUR

Від 6 грудня у системі інтернет-банкінгу OTP Smart вступив в дію оновлений регламент валютообмінних операцій та змінено правила відправки SWIFT-платежів у EUR.

Відтепер валютообмінні операції (купівля/продаж/конвертація) в системі OTP Smart можна проводити без вихідних з 05:00 до 23:45. У випадках, коли клієнт у заявці вказує власний курс або додає коментар для банку, а також якщо перевищено граничну суму, встановлену банком, операції будуть виконуватися банком у будні з 09:30 до 17:30.

Зміни у системі OTP Smart стосуються також SWIFT-платежів у EUR – відтепер банк відправлятиме їх із датою валютування «сьогодні», тобто одержувачі будуть отримувати кошти в день відправки платежу.

«Один з найважливіших критеріїв для змін, що впроваджує ОТП Банк – зручність для клієнтів. Нам важливо, аби вони мали максимум свободи у здійсненні необхідних їм операцій, тому оновили регламент, протягом якого можна купувати, продавати, конвертувати валюту. Час – надважливий ресурс, тож розуміючи це, ми також внесли зміни і до здійснення SWIFT-платежів, і тепер перекази у євро отримувач буде одержувати того ж дня, коли йому їх відправили. Звісно, попереду у нас багато змін, та кожна з них буде спрямована на те, щоб клієнти були максимально задоволені нашими послугами»,– підкреслив начальник відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку Юрій Пономаренко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація