UA

Сума інвестицій клієнтів ОТП Банку в цінні папери на міжнародних ринках склала 120 млн грн у вересні-листопаді п.р.

Сума інвестицій клієнтів ОТП Банку в цінні папери на міжнародних ринках склала 120 млн грн у вересні-листопаді п.р.

Клієнти ОТП Банку інвестували більш ніж на 120 млн грн (близько 4,4 млн долл.) у корпоративні цінні папери на міжнародних біржах з моменту запуску відповідної послуги на початку вересня п.р. Про це повідомила начальник управління Private Banking ОТП Банку Вікторія Мислива.

«До нас звертаються як клієнти, які не мають досвіду інвестування, так і приватні інвестори, які раніше інвестували лише через іноземних брокерів. У роботі з Private Banking вони бачать безліч переваг: зокрема, банк виступає податковим агентом для своїх клієнтів. Також ми надаємо документальне підтвердження про володіння активами, які, до речі, зберігаються у материнському OTP Bank в Угорщині, що отримав нагороду як кращий банк із Private Banking у Центральній та Східній Європі. До того ж інвестиційний дохід, який отримують клієнти при інвестуванні через банк, є прозорим та офіційним», – наголосила банкір.

Також вона відзначила, що багато клієнтів Private Banking наразі очікують нового року та оновлення їхнього е-ліміту. «Враховуючи річний е-ліміт, який не може перевищувати 200 тис. євро, чимало наших клієнтів протягом цих трьох місяців придбали по 8-10 активів всесвітньовідомих брендів у свій портфель, у кожен актив в середньому інвестували по $20 000–25 000. Тепер вони з нетерпінням чекають, коли прийде 2022 рік, і вони знову зможуть вийти на міжнародні ринки акцій разом з ОТП Банком», – розповіла В.Мислива.

Нагадаємо, влітку п.р. Національний банк прийняв Постанову, якою дозволив українським банкам виступати брокерами на міжнародних фондових ринках з купівлі та продажу цінних паперів від імені та на користь своїх клієнтів. ОТП Банк став першим і наразі єдиним в Україні банком, який реалізував можливість виходу клієнтів на світові торговельні майданчики з метою придбання або продажу будь-яких акцій, що обертаються на біржах США, Англії, Німеччини, Швейцарії, інших країн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація