UA

OTP Group вп’яте шукатиме стартапи для співпраці

OTP Group вп’яте шукатиме стартапи для співпраці

OTP Group незабаром оголосить набір учасників у межах міжнародної програми OTP Startup Partner Program-2022. Компанії, які візьмуть участь у проєкті, отримають доступ до спеціалізованих семінарів та індивідуальне наставництво з боку керівників OTP Bank, Угорщина, провідних експертів і партнерів.

До участі у проєкті будуть запрошуватися стартапи на стадії зростання та масштабування, які зацікавлені у тому, аби протестувати інтеграцію своїх продуктів чи послуг з банківськими технологіями та переконатися у їхній відповідності продуктам і ринку.

Подати заявку на участь у програмі зможуть компанії, діяльність яких пов’язана з:

  • розширеною аналітикою даних;
  • клієнтським досвідом та обслуговуванням;
  • внутрішньою ефективністю;
  • інноваціями продуктів у роздрібному банкінгу;
  • інноваціями продуктів у малому та середньому бізнесі та корпоративному банкінгу;
  • рішеннями, які не підпадають під жодну з перерахованих вище категорій, але пов’язані з банківським сектором.

Від початку січня OTP Bank, Угорщина, розпочав збір інформації від дочірніх банків щодо бізнес потреб їхніх підрозділів, що триватиме до початку лютого 2022 року. З березня по квітень відбуватиметься подання онлайн-заявок від стартапів, після чого буде сформовано шорт-ліст потенційних учасників. До кінця травня будуть оголошені компанії, що візьмуть участь у програмі.

OTP Startup Partner Program вперше відбулася 2017 року, і участь у ній брали лише угорські компанії. Втім успіх першого проєкту надихнув OTP Bank, Угорщина розширити межі програми, тож 2018 року до участі запросили компанії з країн, де знаходяться іноземні дочірні банки.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація