UA

Акція WEEKEND у розстрочку «Скибочка» відновилася з початку січня

Акція WEEKEND у розстрочку «Скибочка» відновилася з початку січня

Клієнти ОТП Банку – власники карток Masterсard з початку січня знову можуть робити покупки у розстрочку на вихідних без комісії.

Час здійснення покупок, на який поширюються умови акції: з 20:00 п’ятниці по 08:00 понеділка;

сума покупки – від 500 до 100 000 грн (для клієнтів Premium Banking мінімальна сума становить 1000 грн). Термін розстрочки становить до 6 місяців. Ставка за розстрочкою 0,0001% річних, щомісячна комісія – 0 грн, кількість розстрочок – у межах встановленого ліміту розстрочки.

Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно перевірити доступний залишок ліміту розстрочки в додатку ОТП Кредит, здійснити покупку карткою на вихідних та переключити операції в розстрочку в додатку ОТП Кредит.

Акція триває з 1 січня по 30 червня 2022 року.

Детальніше за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація