UA

Тимчасове призупинення нарахування бонусів

У зв’язку з воєнним станом ОТП Банк вимушений тимчасово призупинити нарахування бонусів за програмою лояльності Mastercard Більше для усіх карток Mastercard, за картками OTP Tickets та за картками Vodafone Bonus з 15 березня 2022 року.

Зверніть увагу, що припиняється лише нарахування нових бонусів. Утім, усі бонуси, що мали клієнти раніше, залишаються доступними для використання.

Нагадаємо, що у програмі Mastercard Більше реалізовано можливість перерахувати накопичені бали на користь Збройних Сил України. Для цього потрібно зайти в інтернет-банкінг або в мобільний додаток OTP Smart, обрати пункт меню «Мої картки», знайти «Бонусну програму» і клікнути на неї. Після цього відкриється сторінка «Подарунки ОТП Банку», де першим пунктом є «Допомога ЗСУ». Там можна обрати сертифікат від 10 грн до 2500 грн. Також для перерахунку бонусів можна перейти за посиланням bilshe.mastercard.ua/login, знайти у головному меню «Місто Mastercard» – «Подарунки банків» – «ОТП Банк».

Нарахування бонусів за усіма програмами та картками буде відновлено щойно це стане можливим.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація