UA

До уваги українців у Молдові

До уваги українців у Молдові

До уваги громадян України, які перебувають чи планують поїхати До Республіки Молдова. У будь-якому відділенні OTP Bank, Молдова, ви можете:

  • відкрити безкоштовно банківський рахунок у леях або іноземній валюті за спрощеною процедурою, за наявності лише посвідчення особи або закордонного паспорта, виданого органами влади України;
  • безкоштовно відкрити банківську картку в леях, доларах та євро;
  • отримати безкоштовний доступ до програми OTP Internet і Mobile Banking, які дозволяють керувати банківськими рахунками та здійснювати перекази в леях та іноземній валюті на вигідних умовах;
  • знімати готівку в банкоматах OTP Bank без комісії;
  • знімати готівку з картки в межах лімітів, встановлених банком-емітентом картки;
  • здійснювати валютно-обмінні операції з українською гривнею.

Детальніше за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація