UA

OTP Bank, Молдова удвічі підвищив ліміт на обмінні операції з гривнею

OTP Bank, Молдова удвічі підвищив ліміт на обмінні операції з гривнею

OTP Bank, Молдова удвічі підвищив ліміт на обмінні операції з гривнею до 3000 грн на клієнта/день.

Нагадуємо, з метою підтримки громадян України, які були змушені покинути домівку у зв’язку з війною, OTP Bank, Молдова пропонує низку пропозицій для наших співвітчизників.

Зокрема, на території Республіки Молдова, з 9 березня 2022 р. OTP Bank проводить валютні операції з українською валютою (гривня) у відділеннях банку у прикордонних регіонах та в деяких філіях у Кишиневі.

Обмінні операції здійснюються у першочерговому порядку на підставі посвідчення особи, виданого органами влади України (внутрішній або закордонний паспорт).

Детальніше за посиланням: https://www.mobiasbanca.md/ru/publication/ann-60.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація