UA

OTP Group відданий дочірньому українському банку, - заява OTP Group

OTP Group відданий дочірньому українському банку, - заява OTP Group

OTP Group підтримує Україну всіма можливими нам засобами. Ми працюємо в умовах воєнного часу, для забезпечення повноцінної роботи і стабільності фінансової системи, а відповідно і економіки в цілому. Додатково для забезпечення роботи нашого дочірнього банку в Україні ми також робимо свій внесок у подолання кризи через надання мільйонів євро фінансової допомоги та матеріальних пожертв, збору сотень тисяч євро гуманітарних пожертв серед наших співробітників та клієнтів, а також розміщення та підтримку для 160 вимушених біженців з України.

Зараз російській банк групи працює у межах жорстких міжнародних санкцій. На цьому ринку ми згортаємо корпоративне кредитування, не інвестуємо в державні цінні папери, торгівлю якими припинено по всій OTP Group. OTP Bank Plc. не надає фінансової підтримки дочірньому банку в Росії.

Ми постійно аналізуємо необхідність подальших змін у присутності OTP Group в Росії та враховуємо всі можливі сценарії. Серед таких сценаріїв ми вже розглядаємо умови та наслідки можливого виходу з російського ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація