UA

Спеціальні пропозиції для українців від OTP Bank, Румунія

Спеціальні пропозиції для українців від OTP Bank, Румунія

OTP Bank в Румунії підтримує усіх українців, які вимушено залишають Україну у зв’язку із війною та російською агресією, та пропонує спрощені умови відкриття рахунків і дебетових карток.

Зокрема, громадяни України, які не мають закордонного паспорту, можуть відкрити базовий рахунок у місцевій валюті та дебетову картку. Утім, для цього необхідно зробити сертифікований переклад національного документу (внутрішнього паспорту чи водійського посвідчення).

Громадяни України із закордонним паспортом можуть відкрити пакет OTP Lejer з нульовою щомісячною платою за обслуговування. Пакет включає у себе поточний рахунок (у місцевій валюті, з можливістю відкриття рахунку у євро та доларах США), дебетову картку, смарт-банкінг (інтернет та мобільний банкінг) та SMS-інформування.

Посвідка на проживання у будь-якому з цих випадків не потрібна.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація