UA

ОТП Лізинг передав на потреби оборони 120 автомобілів і переказав 3 млн грн на благодійність

ОТП Лізинг передав на потреби оборони 120 автомобілів і переказав 3 млн грн на благодійність

ОТП Лізинг – універсальна лізингова компанія, що входить до складу ОТП Групи в Україні – передав з початку війни 120 автомобілів загальною вартістю 40 млн грн на потреби оборони.

Крім того, компанія переказала на благодійність 3 млн грн, з яких:

  • 2 млн грн – на рахунок Збройних Сил України, відкритий НБУ;
  • 0,5 млн грн – на рахунок Фонду «Повернись живим»;
  • 0,5 млн грн –  на рахунки інших благодійних організацій.

Також працівники компанії спільними зусиллями переказали з власних рахунків 1 млн грн на підтримку армії.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація