UA

OTP Bank, Hungary на своєму сайті розробив інформаційну сторінку для українців в Угорщині

На базі офіційного сайту OTP Bank, Hungary розроблено сторінку, на якій зібрано усю важливу банківську інформацію українською мовою.

Так OTP Bank в Угорщині надає інформаційну допомогу громадянам України, які залишили свої домівки, рятуючись від війни; не мають дозволу на проживання в цій країні; а також тим, хто працюють в Угорщині та мають дозвіл на проживання.

На українській сторінці можна знайти відповіді на найпоширеніші питання, зокрема, які документи потрібні для відкриття рахунку в Угорщині та у яких валютах це можливо зробити, як здійснювати онлайн-транзакції. Також з її допомогою можна порівняти тарифи та умови відкриття і користування різними рахунками, а отже й обрати найвигіднішу пакетну пропозицію.

Сторінка для українців в Угорщині за посиланням.

Нагадаємо, раніше OTP Bank в Угорщині запровадив кілька спеціальних послуг, зокрема конвертацію гривні у форинти у спеціально відведених відділеннях.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація