UA

Дочірній банк OTP Bank пропонує українцям відкриття рахунків та оформлення карток у Словенії

Дочірній банк OTP Bank пропонує українцям відкриття рахунків та оформлення карток у Словенії

SKB Banka, Словенія – член OTP Group – пропонує українцям скористатися спрощеною процедурою отримання базового тарифного пакету банківського обслуговування.

У пакет входить: базовий платіжний рахунок, дебетова картка Visa, цифровий банкінг (мобільний та інтернет-банкінг), зняття готівки в касі банку або в банкоматі, 8 безкоштовних платіжних операцій на місяць (кредитні чи дебетові).

Для оформлення потрібні: паспорт та картка заявника про міжнародний захист або дозвіл на тимчасове проживання. Вартість обслуговування базового тарифного пакету: 4,90 євро щомісяця. Утім SKB Banka, Словенія пропонує скористатися ним у перші три місяці безкоштовно.

Нагадаємо, раніше спрощену процедуру оформлення карткових рахунків (без вимоги посвідок на проживання) для українців уже запровадили OTP Bank у Молдові, Румунії, Угорщині та член OTP Group – DSK Bank, Болгарія.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація