UA

ОТП Банк підвищив ліміт на видачу готівки у своїх банкоматах за картками інших банків

ОТП Банк підвищив ліміт на видачу готівки у своїх банкоматах за картками інших банків

ОТП Банк підвищив ліміт на видачу готівки у мережі своїх банкоматів для держателів карток інших банків.

Відтепер клієнти будь-якого банку можуть отримати в АТМ ОТП Банк усю необхідну їм суму коштів. Максимально у результаті однієї транзакції можна зняти 5 тис. грн., але кількість таких транзакцій необмежена.

Крім того, слід урахувати, що сума готівки, яку можна отримати за карткою іншого банку у банкоматах ОТП Банку, залежатиме від залишку коштів у банкоматі та ліміту банку-емітента платіжної картки.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація