UA

ОТП Банк відновлює комісії за здійснення р2р переказів

Тимчасове рішення ОТП Банку про скасування комісій за здійснення р2р переказів з емітованих ним карток припиняє діяти з 11 квітня п.р. Цим рішенням ОТП Банк, починаючи з 2 березня п.р, тимчасово скасував комісії за здійснення грошових переказів з його карток в інтернет-банкінгу та мобільному застосунку OTP Smаrt та OTP Credit у сумі 5 грн (для переказів до 1 000 грн), та у сумі 10 грн (для переказів понад 1 000 грн), а також за р2р перекази з карток ОТП Банку на зовнішніх ресурсах у розмірі 1%+5 грн.

Комісія за зарахування р2р переказів на емітовані банком картки не стягуватиметься і надалі.

Нагадаємо, раніше ОТП Банк прийняв рішення перераховувати 1 грн за кожний отриманий переказ або поповнення випущених ним карток на потреби ЗСУ. Після початку воєнного вторгнення ОТП Банк з 2 березня п.р. тимчасово скасував для своїх клієнтів низку комісій, зокрема, за здійснення переказів р2р у власних застосунках та на зовнішніх ресурсах.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація