UA

НБУ створив новий ресурс про роботу фінансової системи під час війни

Національний банк України створив окремий сайт, на якому розповідає про особливості надання фінансових послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни – «Фінансова оборона України». Сайт розроблено з огляду на зміни та обмеження функціонування фінансової системи України, спричинені військовою агресією росії.

Основною метою новоствореного ресурсу є узагальнення всіх змін, внесених до правил надання фінансових послуг, та введених адміністративних обмежень, а також їх постійна актуалізація у шести основних розділах: гривня, іноземна валюта, картки, кредити, депозити, страхування та додатковому сьомому, на якому зібрані питання про надання решти фінансових послуг.

Таким чином, кожен громадянин України – споживач фінансових послуг зможе знайти вичерпні відповіді від регулятора на запитання залежно від своїх поточних потреб. Зокрема, про ліміти на операції з іноземною та національною валютою під час дії воєнного стану в Україні, про купівлю та продаж іноземної валюти, вивезення цінностей за кордон. Також там можна отримати інформацію про те, як перевипустити платіжну картку, що робити із кредитом, якщо немає змоги його сплачувати, чи можна забрати депозит, як уберегтися від платіжного шахрайства, одержати виплати за страховими випадками, як працюють відділення банків та ін.

Ознайомитися із сайтом можна за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/fin-defense/

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація