UA

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна у мережі магазинів Comfy

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна у мережі магазинів Comfy

Клієнти ОТБ Банку – власники кредитних карток відтепер можуть скористатися швидкою розстрочкою «Скибочка» у мережі магазинів Comfy.

Суму, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 000 грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Ставка за розстрочкою становить 0,01% річних, комісія – 0,5% на місяць, жодних додаткових платежів не передбачено.

Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку ОТП Кредит, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Серед переваг «Скибочки» є те, що оформлення покупки в розстрочку не перевищує кількох хвилин та не потребує жодних кредитних заявок чи документів.

Зверніть увагу, що оформлення покупки в розстрочку «Скибочка» доступне лише в офлайн-магазинах мережі Comfy.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація