UA

ОТП Банк відновлює споживче кредитування

ОТП Банк відновлює споживче кредитування

ОТП Банк відновлює кредитування фізичних осіб на споживчі потреби з метою підтримки фінансового стану клієнтів та спільної з Партнерами діяльності у сфері роздрібного кредитування, починаючи з 19 квітня п.р.

Кредити надаватимуться на споживчі цілі строком від 30 днів до 12 місяців шляхом перерахування коштів на поточний/картковий рахунок позичальника, відкритий в ОТП Банку, або готівкою через касу банку. Забезпеченням повернення таких кредитів виступають строкові депозити у національній валюті або в доларах США, що розміщено позичальником в ОТП Банку.

Сума кредиту може становити від 100 тис. грн до 1 млн 150 тис. грн, утім не повинна перевищувати 90% суми депозиту, під заставу якого надається кредит.

Процентна ставка за кредитом під заставу депозиту є фіксованою і не змінюється протягом усього строку дії кредитного договору. Зокрема, якщо депозит розміщено у доларах США, вона становитиме 13,49% річних, якщо депозит відкрито у гривні – 10,5% річних. Разова комісійна винагорода за оформлення кредиту варіює залежно від строку користування кредитом і валюти депозиту - від 0,5% до 2,5% від суми кредиту.

Погашення заборгованості за кредитом та/або процентів за ним здійснюється щомісяця, відповідно до обраної схеми погашення - рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору; платежі, що зменшуються із скороченням заборгованості за кредитом або зі щомісячною сплатою процентів за кредитом та погашенням суми кредиту наприкінці строку дії кредитного договору (проценти при цьому нараховуються на залишок кредитної заборгованості).

Дострокове погашення кредиту здійснюється без додаткових комісій.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація