UA

ОТП Банк запроваджує тарифний пакет «Благодійність»

ОТП Банк запроваджує тарифний пакет «Благодійність»

ОТП Банк запроваджує новий спеціальний тарифний пакет «Благодійність» для клієнтів – юридичних осіб, основним видом діяльності яких є надання соціальної допомоги.

Серед переваг тарифного пакету «Благодійність» – безкоштовне відкриття і щомісячне обслуговування рахунку, що може бути відкрито у гривні, доларах США або євро. Відкрити рахунок можна дистанційно, для цього потрібно заповнити заявку на сайті банку за посиланням. Управління коштами на рахунку відбувається дистанційно через систему «Клієнт-Банк».

Починаючи з 21-го платежу усі наступні платежі по рахунку будуть безоплатними. Також умовами пакету передбачено знижені комісії за інтернет-еквайринг і за купівлю інвалюти.

Тарифний пакет «Благодійність» можуть відкрити лише юридичні особи- резиденти України, які вперше відкривають рахунок в АТ «ОТП БАНК». Основний вид економічної діяльності таких організацій за КВЕДом визначається як клас 88.99: «Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання», н.в.і.у.

Важливо: тарифний пакет діятиме до завершення воєнного стану в Україні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація