UA

ОТП Банк разом з партнером Portmone пропонують знижений тариф на інтернет-еквайринг

ОТП Банк разом з партнером Portmone пропонують знижений тариф на інтернет-еквайринг

ОТП Банк разом з партнером Portmone знижує тарифи на інтернет-еквайринг на період травня 2022 року. Тож у цьому місяці тариф становите 1% від суми операцій для нових та діючих клієнтів.

Перевірка документів та підключення до послуги інтернет-еквайрингу є безкоштовними.

Серед переваг інтернет-еквайрингу – швидке підключення до послуги, вигідні та прозорі тарифи, мінімізація витрат на послуги інкасації та зберігання грошових коштів, своєчасне зарахування грошових коштів на рахунок, цілодобова підтримка мерчантів.

Для того, щоб подати заявку на підключення послуги інтернет-еквайрингу перейдіть за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація