UA

ОТП Лізинг продовжує фінансування аграріїв

ОТП Лізинг продовжує фінансування аграріїв

ОТП Лізинг – універсальна лізингова компанія, що входить до складу ОТП Групи в Україні – продовжує надавати фінансову підтримку українським аграріям для отримання необхідної агротехніки та продовження сільськогосподарських робіт у полях.

Для отримання фінансування для сільгоспвиробників діють такі умови: мінімальний власний внесок (аванс) має становити не менше 30% вартості техніки, максимальний строк кредитування складає 60 місяців, кошти можна отримати у національній валюті.

Фінансування від ОТП Лізинг надається аграріям Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської,

Закарпатської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Кропивницької, Черкаської, Дніпропетровської, Волинської, Рівненської, Житомирської областей.

Отримати кошти можуть сільськогосподарські та логістичні компанії (діяльність яких безпосередньо пов’язана з аграрною сферою), що ведуть свою господарську діяльність не менше 3-х років, і є діючими клієнтами ОТП Банку та ОТП Лізингу.

Щоб залишити заявку, перейдіть за посиланням.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація