UA

ОТП Банк у списку уповноважених банків для соціальних виплат

ОТП Банк у переліку уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ на увесь період дії воєнного стану.

Відповідно до Постанови НБУ від 13 травня 2022 р., список банків, який було визначено для цих цілей станом на 24 лютого 2022 р., наразі є актуальним та до нього не вноситимуться зміни протягом усього періоду дії воєнного стану.

Нагадаємо, раніше ОТП Банк запустив телефонію для обслуговування клієнтів – власників «Особливої» пенсійної картки Visa від ОТП Банку, які через різні обставини не мають можливості скористатися чат-ботом, утім потребують допомоги.

Аби отримати послугу підтримки, клієнту потрібно зателефонувати зі свого «фінансового» номеру, що зазначався при відкритті картки, за номером телефону 0800 50 43 43. Помічники з команди «Лесик з ОТП» за запитом клієнта вирішують багато завдань, зокрема, знаходять необхідні товари, медикаменти, лікаря, підбирають варіанти для переїзду та житло, розшукують контакти волонтерів та тих, хто надає гуманітарну допомогу. Дзвінки безкоштовні для всіх клієнтів українських операторів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація