UA

ОТП Банк відновив видачу кредитних карток

ОТП Банк відновив видачу кредитних карток та оформлення кредитних лімітів для нових та існуючих клієнтів.

Кредитні ліміти відкриваються під заставу грошового забезпечення у гривні, що розміщується на рахунку клієнта. На залишок забезпечення нараховується 6% річних, відсотки сплачуються щомісячно.

Сума ліміту може складати від 5 тис. грн до 200 тис. грн, але не більше 70% суми розміщеного грошового забезпечення. Банк відкриває кредитні ліміти як на нові кредитні картки, так і на випущені ним раніше.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація