UA

ОТП Банк придбав військові ОВДП на суму понад 4 млрд грн з початку березня п.р.

ОТП Банк придбав військові ОВДП на суму понад 4 млрд грн з початку березня п.р.

ОТП Банк придбав військові ОВДП для своїх клієнтів на суму 4,3 млрд грн (в еквіваленті) із початку березня п.р., коли Міністерство фінансів України започаткувало проведення аукціонів з їх розміщення. Зокрема, цього тижня сума придбання ОВДП банком для своїх клієнтів досягла майже 1 млрд грн (в еквіваленті).

Для зручності клієнтів, фізичних та юридичних осіб, які хотіли б також інвестувати кошти в державні цінні папери, зокрема військові ОВДП, банк розробив спеціальну сторінку, на якій розміщено відповіді на найпоширеніші запитання про військові облігації та умови інвестування у них через ОТП Банк. Також на сторінці можна оформити онлайн-заявку на отримання консультації щодо інвестування в ОВДП від фахівців банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація