UA

ОТП Банк придбав військові ОВДП на суму понад 4 млрд грн з початку березня п.р.

ОТП Банк придбав військові ОВДП на суму понад 4 млрд грн з початку березня п.р.

ОТП Банк придбав військові ОВДП для своїх клієнтів на суму 4,3 млрд грн (в еквіваленті) із початку березня п.р., коли Міністерство фінансів України започаткувало проведення аукціонів з їх розміщення. Зокрема, цього тижня сума придбання ОВДП банком для своїх клієнтів досягла майже 1 млрд грн (в еквіваленті).

Для зручності клієнтів, фізичних та юридичних осіб, які хотіли б також інвестувати кошти в державні цінні папери, зокрема військові ОВДП, банк розробив спеціальну сторінку, на якій розміщено відповіді на найпоширеніші запитання про військові облігації та умови інвестування у них через ОТП Банк. Також на сторінці можна оформити онлайн-заявку на отримання консультації щодо інвестування в ОВДП від фахівців банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація