UA

ОТП Банк запровадив спецпропозицію для існуючих та нових клієнтів «Бути вільним»

ОТП Банк запровадив спецпропозицію для існуючих та нових клієнтів «Бути вільним»

ОТП Банк запровадив спеціальну пропозицію «Бути вільним!» для існуючих та нових клієнтів –власників депозитів та ощадних вкладів, що триватиме з 25 травня до 3 серпня п.р. у п’ять етапів тривалістю по два тижні.

Згідно з умовами акції «Бути вільним!», існуючі та потенційні клієнти, що відкриють депозитний або ощадний рахунок на суму від 10 тис. грн, або поповнять раніше відкритий ощадний рахунок в ОТП Банку на таку ж суму, отримають можливість одержати від ОТП Банку електричний скутер на свій вибір у подарунок.

Як прокоментував запровадження акції член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку О.Клименко, «бути вільним —одна з головних життєвих цінностей для кожного українця, і сьогодні ми це відчуваємо як ніколи. Ми в ОТП Банку повністю розділяємо та підтримаємо її, а отже дбайливо створюємо такі продукти, аби наші клієнти могли вільно обирати з них найбільш цікаві та корисні саме для них».

«Ми запускаємо спеціальну пропозицію для діючих та нових клієнтів — «Бути вільним!» Аби взяти у ній участь, наші клієнти можуть обрати на свій розсуд відкриття строкового депозиту чи ощадного рахунку, або просто поповнення останнього в ОТП Банку, та отримати сучасний електроскутер для вільного пересування будь-де, незалежного від обмежень, криз та дефіцитів», – додав він.

За умовами участі, отримувачі електроскутерів визначитимуться шляхом рандомного вибору, проведення якого транслюватиметься у прямому ефірі на офіційній сторінці банку у Фейсбуці раз на два тижні у такі дати:

  • 10.06 за період 25.05-8.06;
  • 24.06 за 9.06-22.06;
  • 08.07 за 23.06-06.07;
  • 22.07 за 07.07-20.07;
  • 5.08 за 21.07-03.08.

Важливо, що у виборі беруть участь не вкладники, а суми поповнення або відкриття депозитів. Тож кожне додаткове поповнення на суму від 10 тис. грн збільшує шанси на отримання подарунку: 10 000 грн, покладені на депозит, дають одразу 2 шанси на отримання подарунку, 10 000 грн, покладені на ощадний рахунок, один шанс у базі учасників розіграшу.

Аби взяти участь у спеціальній пропозиції, необхідно відкрити або поповнити ощадний вклад в ОТП Банку на суму не менш ніж 10 тис. грн, або відкрити строковий гривневий депозит на суму від 10 000 грн з виплатою процентів в кінці строку або з щомісячною виплатою процентів на строк від 1 міс.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація