UA

ОТП Банк відкрив нове відділення в Ірпені

ОТП Банк відкрив нове відділення в Ірпені

ОТП Банк розширює мережу відділень і відкриває нове відділення у м.Ірпінь. Обслуговування клієнтів тут розпочалося у понеділок, 30 травня.

Нове відділення банку знаходиться за адресою вул. Т.Шевченка, 7Н. Тут надаватимуть усі види банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб.

«Найголовніша наша перевага наразі – це вільні банківські скриньки, які ми від першого дня готові пропонувати клієнтам. Крім того, у нас зручне розташування у самому центрі Ірпеня, недалеко від міської ради», – розповіла керуюча відділенням Світлана Сапсай.

За її словами, відділення якнайкраще підготували до роботи, зокрема було встановлено пандуси, які не встигли встановити через початок бойових дій. «Набагато раніше, ще взимку, ми запланували відкриття на 9 березня, але війна змінила усі плани. Обстріли пошкодили фасад, працівники були вимушені або виїхати, або ховатися у бомбосховищах. Та попри все відділення ОТП Банку сьогодні відкрилося – це позитивний момент, адже це означає, що життя в місті відновлюється i бізнес працюватиме», – наголосила С.Сапсай.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація