UA

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна в мережі Eldorado

Розстрочка «Скибочка» від ОТП Банку тепер доступна в мережі Eldorado

ОТП Банк розширив перелік партнерів-ритейлерів, де клієнти – фізичні особи можуть оформити розстрочку «Скибочка». Тепер до списку додалася мережа магазинів Eldorado.

Усе, що потрібно для оформлення розстрочки – кредитна картка ОТП Банку і завантажений на смартфон додаток OTP Credit. Для того, щоб оформити послугу, потрібно перевірити власний ліміт на розстрочки в додатку OTP Credit, після чого повідомити продавцю про бажання здійснити покупку в розстрочку, і підтвердити дію в додатку.

Сума, на яку можна придбати товар у розстрочку, становить від 300 грн до 100 тис. грн. Клієнт може обрати термін, протягом якого сплачуватиме кошти – 3 або 6 місяців. Ставка за розстрочкою становить 0,01% річних, комісія – 0,5% на місяць.

Серед переваг «Скибочки» є те, що оформлення покупки в розстрочку не перевищує кількох хвилин та не потребує жодних кредитних заявок чи документів.

Зверніть увагу, що наразі оформлення покупки в розстрочку «Скибочка» доступне лише в офлайн-магазинах мережі Eldorado.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація