UA

ОТП Банк працюватиме у понеділок, 13 червня

ОТП Банк працюватиме у понеділок, 13 червня

ОТП Банк працюватиме у понеділок, 13 червня, що буде звичайним робочим днем для усієї банківської системи. Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», святковий день Трійця, що припадає на неділю, на понеділок не переноситься.

Міжбанківські перекази через систему СЕП здійснюватимуться із 11 до 13 червня 2022 року включно датою банківського дня 13 червня.

Графік роботи відділень банку, як завжди, зранку буде опубліковано на сторінці у Facebook і у Telegram-каналі, а також на офіційному сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація